Kosmetika

Kompletní KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ
Péče zaměřená na hydrataci a regeneraci všech typů pleti.
Dle provedené diagnostiky, posouzení aktuálního stavu pleti a věku následuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí / viz. Přístroje pro kosmetiku, podle potřeby ruční hloubkové dočištění, ampuli dle stavu pleti, kosmetickou masáž obličeje, krku i dekoltu, aplikaci masky, oční krém, denní krém a lehké nalíčení. Pleť je po ošetření vyživená a hydratovaná. Ošetření lze dále doplňovat aplikací sér, barvením řas a obočí, depilací horního rtu...
 
Doba trvání přibližně 90 minut.
 
ČIŠTĚNÍ PLETI – AKNÉ ošetření
Ošetření mladé a problematické pleti.
Zahrnuje diagnostiku, odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling na enzymatické bázi, hluboké čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí viz. / Přístrojové ošetření, čistící ampuli, aplikaci masky, oční krém, denní krém a lehké nalíčení. Především u pletí problematických, mastných a nečistých je důležité nastavit pravidelnou denní a odbornou péči tak, aby se optimalizovala míra promaštěnosti a hydratace. Tato kúra zahrnuje ošetření obličeje a krku, zjemňuje, zklidňuje začervenání pleti a předchází zánětlivým procesům a projevům akné. Ošetření je také možno provést v základní verzi bez masáže, tento typ ošetření je vhodný pro mladé klienty, kteří potřebují častější hloubkové čištění pleti.
 
Doba trvání přibližně 60 minut.
 
SPECIÁLNÍ KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ
Vhodné pro zralou a povadlou pleť.
Velmi příjemné ošetření, bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypne pleť. Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo odpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť "uvadá" a tvoří se vrásky. A to je dostatečný důvod k rychlému obnovení kolagenové rovnováhy!!!

Kolagenové ošetření obsahuje: Odlíčení, tonizaci, peeling, aktivní sérum, masku, masáž, úpravu obočí, závěrečný krém + lehký make-up.
 
Doba trvání přibližně 90 minut.
 
SPECIÁLNÍ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ - THALASSO BEAUTY
Vhodné pro dehydrovanou pleť.
Thalasso – to je synonymum pro krásu z moře. Moderní Thalasso terapie zahrnuje všechny formy ošetření s mořskou vodou, planktonem, bahnem a řasami. Bylo prokázáno, že mají rozsáhlý regenerační účinek na organizmus a zvyšují kvalitu života. Nová MALU WILZ řada ošetření Thalasso beauty předává pleti pozitivní sílu moře. Silný účinek mořských řas z Atlantiku zpomaluje proces stárnutí pleti a je ještě velmi umocněn ve spojitosti s působením kyseliny hyaluronové. Olej z tropických Cupuacu ořechů hydratovanou pleť ochrání a vyživí. Pleť tak během krátké doby získá svěží, hladký a hydratovaný vzhled.

Thalasso ošetření obsahuje: Odlíčení, tonizaci, peeling, ampuli, masku, masáž, úpravu obočí, závěrečný krém + lehký make-up.
 
Doba trvání přibližně 90 minut.
 
SPECIÁLNÍ ANTI - STRESS OŠETŘENÍ
Vhodné pro citlivou pleť. Negativní vliv životního prostředí vyvolává u stále více lidí problémy s pletí. Pleť se stává citlivou, podrážděnou a má sklon k tvorbě červených skvrn. Anti- Stress ošetření je vyvinuto speciálně pro zklidnění a zjemnění tohoto druhu pleti. Po ošetření je pleť zklidněná, uvolněná, sametově hebká a dobře ošetřená.

Anti-stress kúra obsahuje: Odlíčení, tonizaci, peeling, aktivní sérum, masku, masáž, úpravu obočí, závěrečný krém + lehký make-up.
 
Doba trvání přibližně 90 minut.
 
Uvedené časy jsou orientační a odvíjí se dle aktuálního stavu pleti.


CENÍK:
KOMPLETNÍ KOSMETICKÉ ošetření dle konkrétních
potřeb pleti
590 Kč – 790 Kč
ZÁKLADNÍ ošetření
450 Kč
ČIŠTĚNÍ PLETI – AKNÉ ošetření vhodné pro mastnou
a aknózní pleť
450 Kč – 560 Kč
SPECIÁLNÍ KOLAGENOVÁ KÚRA vhodné pro zralou
a povadlou pleť

660 Kč
SPECIÁLNÍ HYDRATAČNÍ KÚRA -
THALASSO BEAUTY
vhodné pro
dehydrovanou pleť
690 Kč
ANTI- STRESS KÚRA vhodné pro
citlivou pleť
690 Kč
Zvýhodněná cena barvení obočí a řas u kosmetického ošetření.
Dopřejte svému obličeji co nejvyšší prospěch z profesionálního ošetření pokožky. Ošetření ultrazvukovou špachtlí Vám zajistí důkladné vyčištění pleti a zapracování účinných látek do větší hloubky s ještě větší účinností. Využívá se např. kyselina hyaluronová, elastin, kolagen a celá řada dalších látek podle obtíží, které chcete odstranit.
 
ULTRASONIC PeELING - ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
 
CO ULTRASONIC PEELING DOKÁŽE?

ČIŠTĚNÍ PLETI
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je šetrný způsob na důkladné čištění pleti. Hlavice má kovovou špachtli, která šíří ultrazvukové vlny po povrchu kůže a jemně uvolňuje odumřelé buňky a odstraňuje nečistoty usazené v mazových žlázách. Při pravidelném čištění pleti ultrazvukem dochází k výraznému zlepšení stavu pleti a zmírnění projevů akné.

ZAPRACOVÁNÍ LÁTEK DO POKOŽKY
Další funkcí ultrazvukové špachtle je zapracování aktivních látek do pokožky. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, dochází k účinnému vpracování sér nebo ampulek do pleti.

*Kontraindikace ošetření: těhotenství, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, onkologická onemocnění, kožních choroby, nedávné estetické výplně, kovové implantáty, onemocnění štítné žlázy
 
Doba trvání přibližně 90 minut.
 
Oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechávají v člověku silný první dojem. Velice důležitou roli hraje i úprava obočí, jež ovlivňuje celkový výraz. Samozřejmostí je perfektní tvar, barva a formování obočí, díky kterému obličej působí otevřeně a oči živě.
 
Barvení řas
Barevně zvýrazněné řasy působí plnějším a hustším dojmem a Vašim očím dodají rozzářený pohled!
 
Barvení a úprava obočí
Perfektně upravené a přirozeně zvýrazněné obočí vtiskne Vaší tváři zcela nový a svěží vzhled. Je také velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Neupravené obočí, jeho nevhodný tvar či barevný tón mohou vytvářet dojem přísného vzhledu, přidávat na věku nebo působit unaveným a pokleslým dojmem...
 
Tónování řas, obočí a jeho úprava pro muže
Lehkým přibarvením lze eliminovat velmi světlé až bílé řasy a obočí. Při úpravě obočí je pak kladen důraz především na srostlé obočí nebo jeho přílišnou šířku.
 
Používám šetrné barvy vhodné i pro citlivé oči RefectoCil Sensitive. Tyto barvy s novým dvoufázovým systémem barvení umožňují nabarvit řasy a obočí za pouhé 3 minuty – zcela bezpečně, na bázi rostlinných extraktů.
 
První barvy na řasy a obočí, které fungují na bázi rostlinných výtažků: řebříček, jírovec, měsíček lékařský, zelený čaj, světlice barvířská, hortenzie, čínské Galle, třezalka, ořech, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, červené víno.
 
- žádné pálení ani podráždění – ověřené testy
- dermatologicky a oftalmologicky testováno
- rychlé působení – pouze 3 minuty
- vynikající barevný výsledek
 
Výsledek barvení je viditelný ihned. Přirozeně krásné a výrazné oči - ve dne i v noci!
 
CENÍK
Barvení řas 60,- Kč / při kosmetickém ošetření
40,- Kč
Barvení obočí 50,- Kč / při kosmetickém ošetření
30,- Kč
Úprava obočí 50,- Kč / při kosmetickém ošetření
zdarma
Barvení řas + obočí + úprava obočí 130 Kč
Kouzelná moc doteku.
 
Masáže a doteky milujeme téměř všichni. Masáž není jen fyzická, ale i psychická záležitost. Je to fantastický nástroj, který vyvolává pocit INTENZIVNÍHO UVOLNĚNÍ a REGENERACE.
 
V dnešní hektické době schází lidem pravidelná relaxace, která je jednou z nezbytných součástí duševní hygieny. Lidé trpí bolestmi různého charakteru. Než sáhnete po lécích, zkuste MASÁŽ - je to prastarý, vyzkoušený a nejjednodušší lék, který Vám pomůže. Masáž URYCHLUJE METABOLISMUS, UVOLŇUJE MYSL a VYVOLÁVÁ POCIT DUŠEVNÍ POHODY.
 
Přijďte a přesvědčte se, že masáže přinášejí úlevu, navozují pohodu a zlepšují zdraví.
 
REGENERAČNÍ KOSMETICKÁ MASÁŽ – obličej, krk, dekolt
Regenerační kosmetická masáž zpevňuje pleť, zjemňuje vrásky, uvolňuje napětí mimických svalů a zvýšuje metabolismus pleti. Pravidelná regenerační kosmetická masáž je nejlepší prevencí proti stárnutí Vaší pleti.
 
Kontraindikace masáže: Opar, zánět nervů (např. trojklanný), krvácivé projevy na pleti, ekzém, bolest zubu, zvýšená teplota.
 
MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ
Mikromasáž úspěšně oddaluje proces stárnutí pleti v očním okolí, vyhlazuje vrásky, redukuje případné váčky pod očima, zlepšuje průchodnost dutin a působí proti únavě očí.
 
Kontraindikace masáže:
Opar, zánět nervů(např.trojklanný), zánětlivé nebo krvácivé projevy na pleti, ekzém na víčku, lupénka, bolest zubů, kontaktní čočky-vyjmout před masáží.
 
Relaxační masáž zad a šíje
Jemná a šetrná masáž, která zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dochází ke zlepšení krevního oběhu a látkové výměny ve svalech. Slouží jako prevence, ale i řešení již vzniklých obtíží jakou jsou např. bolesti a ztuhlost svalstva, bolesti hlavy, stres a celková fyzická a duševní únava.
 
Kontraindikace masáže:
Není vhodná pro těhotné, při infekčních a horečnatých stavech
 
CENÍK
Kosmetická masáž obličej, krk 90,- Kč
Kosmetická masáž obličej, krk, dekolt 140,- Kč
Mikromasáž očního okolí 150,- Kč
Relaxační masáž zad a šíje 250,- Kč
Poskytuji vizážistické služby, včetně poradenství v oblasti image osobnosti. Pokud se tedy chcete ve svůj výjimečný den cítit skvěle a jedinečně, bude mi potěšením Vás nalíčit.
 
- žádné pálení ani podráždění – ověřené testy
- denní líčení: lehké, jemné líčení
- večerní líčení: výraznější typ líčení do společnosti
- Svatební líčení: svatební líčení pro Váš velký den
  (zkouška líčení+líčení v den Vaší svatby)
 
Ke své práci jsem si zvolila profesionální dekorativní kosmetiku Malu Wilz.
 
Ve studiu si kosmetiku můžete "osahat" a vyzkoušet sama na sobě. Můžete se těšit na různé typy make-upů, které se přizpůsobí stejně tak suché, jako mastné pleti. Make-upy poskytují lehké i vysoké krytí. Nechybí ani BB krémy, pudry, korektory. Dekorativní kosmetika Malu Wilz nabízí také vynikající odstíny tvářenek, které se obecně velmi špatně vybírají. Tento problém už řešit nemusíte. Můžete se těšit také na šťavnaté odstíny rtěnek i lesků na rty, včetně konturovacích tužek. O oči se postarají výborně pigmentované oční stíny, ale také řasenky v několika variantách, tužky na obočí nebo linky.
 
Ceník
Denní líčení 150 250,- Kč
Večerní líčení 300 350,- Kč
Svatební líčení zkouška 250,- Kč
(zkouška obsahuje: diagnostiku pleti, povrchové ošetření a
hydratace pleti, výběr vhodných barev dle barevné typologie s ohledem na
téma svatebního dne, samotné líčení)
Svatební líčení v den
svatby
líčení v salonu 1 hod 450,- Kč
Poradenství v líčení (2 hod) – 400,- Kč při více os. 300,- Kč/os

(max 3osoby)
(cena zahrnuje odborné poradenství, diagnostiku pleti, pomůcky a
přípravky na líčení a samotné líčení)
Ráda Vám poradím, jakým způsobem se starat o vaši pleť. Podle analýzy vaší pleti Vám doporučím vhodné pěstící přípravky na domácí péči i dekorativní kosmetiku. Kosmetické přípravky volím v souladu s potřebami pleti a s ohledem na Vaše možnosti.
Přípravky pro péči na doma, péče o prodloužené řasy, dekorativní kosmetiku můžete ve studiu zakoupit .
 
Na Vaši žádost Vám připravím dárkový poukaz na jakoukoli proceduru nebo v částce, kterou si určíte Vy sami.
 
Kompletní kosmetické ošetření (75-90min.) – dle
konkrétních potřeb pleti
od 590 Kč do 790 Kč
Základní ošetření (60 min) 450 Kč
Čištění pleti - akné ošetření (60 - 90 min)
vhodné pro mastnou
a aknózní pleť
od 450 Kč do 560 Kč
Speciální kolagenové ošetření (90 min) vhodné pro zralou a povadlou pleť 660 Kč
Speciální hydratační ošetření - Thalasso Beauty (90 min) - vhodné pro dehydrovanou pleť 690 Kč
Anti - stress ošetření (75 min) - vhodné pro citlivou pleť 690 Kč
Uvedené časy jsou orientační a odvíjí se dle aktuálních potřeby pleti.
Samostatné úkony
Úprava obočí 70 - 90 Kč
Barvení obočí 100 Kč
Barvení řas 120 Kč
Depilace horního rtu voskem 50 Kč
Ultrazvuková špachtle - odlíčení, hloubkové čištění, krém, 30 minut 400 Kč
Líčení denní od 150 Kč do 250 Kč
Líčení večerní od 300 Kč do 350 Kč
Líčení svatební+ zkouška 650 Kč
V rámci kosmetického ošetření barvení obočí a řas 50% sleva, úprava obočí a depilace horního rtu zdarma.
 
demo