PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Oči jsou jednou z nejdůležitějších částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči , ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.
 
Nabízím několik metod prodlužování řas, které spočívají v lepení umělých řas na řasy přirozené. Na trhu dnes existuje celá řada syntetických řas různých délek, síly, zakřivení, ale také výrobců. Dbám na kvalitu materiálu tak, aby nedošlo k zatížení či poškození vašich řas a očí. Zároveň je pro mne důležitý dokonalý vzhled podtržený přirozeností. Proto používám vysokou kvalitu umělých řas značky Glamour Lashes, která je v souladu se směrnicemi EU, a také s nařízením REACH. Zároveň splňuje osvědčení ISO 10993-5
 
Glamour Lashes a Violet Lashes jsou profesionální značky té nejvyšší kvality, které přinášejí revoluci v prodlužování a zahušťování řas. Dokonalý vzhled, přirozený pocit a příjemné nošení. Šetří váš čas a řasy vypadají naprosto přirozeně! Jsou voděodolné, ultratenké a sametově hedvábné – na očích je ani necítíte. Jsem certifikovanou stylistkou Glamour LASHES.
 
Plním sen o krásných, dlouhých a hustých a zatočených řasách Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen.
   
Před samotnou aplikací syntetických řas s každou klientkou konzultuji postup a metodu prodlužování. Výběr metody a typu umělých řas zvolím s ohledem na Vaši představu a přání, přičemž individuálně přihlížím jak k délce a hustotě přirozených řas, tak ke tvaru očí klientky. Před aplikací je klientka odlíčená a bez kontaktních čoček. Aplikace nové sady trvá přibližně 2 hodiny. Doplnění maximálně 1,5 hodiny.
 
Prodlužování řas výrazně ovlivní vzhled Vaší tváře. Nesprávná aplikace a materiál může poškodit nejen Vaše řasy, ale také oči. Proto dbejte na výběr studia, ve kterém je prodlužování prováděno.  
Horkou novinkou je použití nano spreje na závěr aplikace, který taktéž minimalizuje možnost výskytu alergií a urychluje zasychání použitého lepidla.
 
Aplikace je pro Vás příjemnou relaxací.
KLASICKÁ METODA PRODLUŽOVÁNÍ „ŘASA NA ŘASU“

Na jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy speciálním adhezivem (lepidlem), které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spoje. Díky různým délkám, tloušťkám a zatočení řas se metoda přizůsobuje jakémukoliv oku tak, aby byl výsledný efekt co nejlichotivější a zároveň je kladen důraz na absolutní přirozenost. Řasy jsou k nerozeznání od přírodních. S těmito řasy se ráno probudíte již “nalíčená” a budete kdykoliv upravená.
 
2D/3D METODA PRODLUŽOVÁNÍ

Metoda umožňuje aplikaci dvou nebo tří syntetických řas na jednu přírodní a je výborným řešením pro klienty, kteří touží po hustších a výraznějších řasách, přestože jejich přírodní řasy jsou řídké a jemné. 2D/3D je vylepšenou verzi metody “řasa na řasu” zejména v tom, že nabízí déletrvající efekt bohatých řas.
 
Jak dlouho vám řasy vydrží?

Řasy se doplňují v různých intervalech v závislosti na jejich přirozeném vypadávání. Ideální je chodit na doplnění jednou za 3-4 týdny, aby byly řasy stále pěkně husté a vypadaly hezky.
 
Pokud si přejete prodloužení řas jen na omezenou dobu, existuje možnost šetrného odstranění pomocí speciálního gelu. Díky tomu nedojde k poškození vašich přirozených řas.
 
Chcete být maličko extravagantní?

Mohu vám nabídnout také řasy barevné, se třpytkami nebo s kamínky. Nebojte se mi říct o vašich představách nebo mi poslat emailem fotografie řas, které byste si přála. Ráda vám poradím jak na ně nebo vymyslím speciální návrh.
Vysvětlím Vám, jak se o řasy starat. Dostanete letáček, kde budete mít vše popsáno.
 
Prvních 24 hodin po aplikaci

- Nedotýkejte se řas

- Nenasazujte kontaktní čočky

- Neličte si řasy ani víčka

- Nevystavujte řasy vodě ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, slzy, pára apod.)
 
Následná péče

- Nedoporučuji používat řasenku (naruší lepidlo), v případě potřeby je možné použít speciální řasenku na prodloužené řasy

- Nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, spaní obličejem do polštáře, otírání ručníkem) mohou předčasně vypadnout

- Nepoužívejte kosmetické produkty na bázi oleje v okolí řas

- Při odličování používejte odličovač na vodní bázi nebo speciální odličovací pěnu (oba produkty lze zakoupit u mne ve studiu)

- Řasy udržujte stále čisté, pravidelně omývejte vodou, nechte volně uschnout a pročesejte speciálním kartáčkem (tím odstraníte zachycené nečistoty a maz, které mohou narušit lepidlo nebo způsobit podráždění očí)

- Nikdy se nesnažte sama odstranit prodloužené řasy, můžete nenávratně poškodit své vlastní řasy, navštivte mne ve studiu a já Vám speciálním přípravkem řasy šetrně odstraním

- Řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným
Prodlužování řas - Metodou řasa na řasu
 
Nová sada 1200 Kč
Doplnění po 3 týdnech 550 Kč
Doplnění po 4 týdnech 600 Kč
Prodlužování řas - Metodou řasa na řasu - speciální odlehčené řasy (FLAT, Cashmere)
 
Nová sada 1300 Kč
Doplnění po 3 týdnech 560 Kč
Doplnění po 4 týdnech 610 Kč
Prodlužování řas – 2D technikou
 
Nová sada 1400 Kč
Doplnění po 3 týdnech 600 Kč
Doplnění po 4 týdnech 650 Kč
Kamínek Svarowski 35 kč
Kartáček na pročesávání ZDARMA
Kartáček na pročesávání silikonový 40 Kč
demo